• Polski
  • English
  • Deutsch

Zwracamy uwagę na szczegóły

Do dyspozycji klientów każdy nasz samochód posiada:

Wodę gazowaną i niegazowaną
Ładowarki iPhone oraz USB
Parasolki
Nawilżane chusteczki
Sweet tread Prince Polo
WiFi

O nas

3 filary działalności TaxiSClass
• 1 filar - Taxi S Class - szeroko pojęte przewozy S Class
• 2 filar - Szofer Vip S Class – przewozy indywidualne w standardzie VIP
• 3 filar - rzewozy Grupowe S Class - przewozy dla 30/50/60-osobowych grup

Taxi S Class, równolegle z tradycją profesjonalnych usług, sięga po zdobycze nowych technologii. Proces rezerwacji i optymalizacji każdego zlecenia planowany jest w szczegółach z zastosowaniem wygodnych, intuicyjnych aplikacji. Kierowcy cały czas pozostają w kontakcie z Managerem Operacyjnym, który błyskawicznie dostosowuje trasę i harmonogram do nieprzewidzianych okoliczności.

Obsługa na 5 gwiazdek

90% Parterów Biznesowych Taxi S Class to najbardziej prestiżowe hotele o standardzie 4 i 5 gwiazdek. Korporacja od lat zajmuje się także obsługą zagranicznych inwestorów i międzynarodowych brandów. Wśród stałych Klientów znajdują się również znane osobistości, które otaczane są regularną opieką w standardzie VIP.

Jeśli szukają Państwo dla swojej firmy partnera biznesowego, który zajmie się kompleksowo transportem a przy tym zrobi to na najwyższym poziomie z uwzględnieniem wszystkich Państwa potrzeb oraz z dbałością o szczegóły. Zapraszamy do współpracy!
Wysoki komfort podróży
Profesjonalizm
Czystość pojazdów
Punktualność
Bezpieczeństwo

Najwyższa jakość

Każdy z kierowców jest wizytówką jakości TaxiSClass. Nienaganny, elegancki strój, biegłość w komunikacji w minimum jedynym języku obcym oraz indywidualne podejście do potrzeb Klienta sprawiają, że podróż nabiera nowego wymiaru komfortu i bezpieczeństwa.
Marka i jej założyciel ambitnie patrzą w przyszłość, nieustannie rozwijając korporację o kolejne segmenty, które jeszcze lepiej pozwolą zaopiekować się potrzebami Klientów.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób, także obcojęzycznych. Charakteryzuje ich przede wszystkim profesjonalizm, zachowując przy tym przyjazne usposobienie i wysoką kulturę osobistą.

Zwracamy uwagę na szczegóły

Do dyspozycji klientów każdy nasz samochód posiada:

Wodę gazowaną i niegazowaną
Ładowarki iPhone oraz USB
Parasolki
Nawilżane chusteczki
Sweet tread Prince Polo
WiFi
NASZE WARTOŚCI

Profesjonalizm i doświadczenie

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. Jesteśmy stabilnym, pewnym partnerem, któremu zaufało wiele wrocławskich biznesów. Zobowiązujemy się do punktualności, profesjonalizmu oraz najwyższego poziomu obsługi.

Standard obsługi klienta

Każdy z naszych kierowców przechodzi kompleksowe szkolenie, w czasie którego zostaje mu przekazany nasz „Złoty Standard” – u nas masz pewność, że Kierowca, który Cię obsługuje wie co robi.

Długofalowa współpraca

Fundamentem naszej firmy są długotrwałe kontrakty z naszymi Klientami. Jesteśmy wdzięczni, że nasi Klienci chętnie do nas wracają oraz polecają nam zaprzyjaźnionym firmom. Dla nas to zaufanie zobowiązuje.

Pewność i niezawodność

Dla nas priorytetem jest komfort, bezpieczeństwo i puntkualność podróży Klienta. Awaria samochodu, przebita opona? Niezwłocznie zapewnimy auto zastępcze tak, byś zawsze był na czas.
chevron-down