• Polski
  • English
  • Deutsch
Co nas wyróżnia?

Zwracamy uwagę na szczegóły

Każdy kierowca posiada tablet, na którym może sprawdzać szczegóły przejazdu podczas oczekiwania na pasażerów na lotnisku czy lobby hotelu.
Do dyspozycji klientów każdy nasz samochód posiada:
Wodę gazowaną i niegazowaną
Ładowarki iPhone oraz USB
Parasolki
Nawilżane chusteczki
Sweet tread Prince Polo
Darmowe WiFi

TaxiSClass

TaxiSClass działa na rynku już od 15 lat. Specjalizujemy się w obsłudze biznesu i dużych korporacji. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu osobowego. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów z bogatym wyposażeniem oraz wszelkimi udogodnieniami.

Zadowolenie klientów

Jeśli szukają Państwo dla swojej firmy partnera biznesowego, który zajmie się kompleksowo transportem a przy tym zrobi to na najwyższym poziomie z uwzględnieniem wszystkich Państwa potrzeb oraz z dbałością o szczegóły. Zapraszamy do współpracy!

Znamy specyfikę tego rynku i potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Wysoki komfort podróży
Profesjonalizm
Czystość pojazdów
Punktualność
Bezpieczeństwo

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Na sukces naszej firmy składa się przede wszystkim wykwalifikowana obsługa oraz nowoczesna flota samochodowa. Przewozy osobowe obsługujemy przestronnymi, luksusowymi autami, które posiadają bogate wyposażenie i wszelkie udogodnienia m.in. klimatyzację, wygodne fotele z zagłówkami i podłokietnikami.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób, także obcojęzycznych. Charakteryzuje ich przede wszystkim profesjonalizm, zachowując przy tym przyjazne usposobienie i wysoką kulturę osobistą.
NASZE WARTOŚCI

Profesjonalizm i doświadczenie

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. Jesteśmy stabilnym, pewnym partnerem, któremu zaufało wiele wrocławskich biznesów. Zobowiązujemy się do punktualności, profesjonalizmu oraz najwyższego poziomu obsługi.

Standard obsługi klienta

Każdy z naszych kierowców przechodzi kompleksowe szkolenie, w czasie którego zostaje mu przekazany nasz „Złoty Standard” – u nas masz pewność, że Kierowca, który Cię obsługuje wie co robi.

Długofalowa współpraca

Fundamentem naszej firmy są długotrwałe kontrakty z naszymi Klientami. Jesteśmy wdzięczni, że nasi Klienci chętnie do nas wracają oraz polecają nam zaprzyjaźnionym firmom. Dla nas to zaufanie zobowiązuje.

Pewność i niezawodność

Dla nas priorytetem jest komfort, bezpieczeństwo i puntkualność podróży Klienta. Awaria samochodu, przebita opona? Niezwłocznie zapewnimy auto zastępcze tak, byś zawsze był na czas.
chevron-down